Pamięci Krzysztofa Gozdowskiego

W kafejce-wigwamie Krzysztofa odbędzie się kameralny ale zarazem wielki, całonocny (jeżeli sił starczy) koncert dedykowany Krzysztofowi – a w konkretnym wymiarze będący charytatywnym na rzecz Gozdayówki, gospodarstwa agroturystycznego Basi i Krzysztofa. Po tragicznej śmierci Krzysztofa , Basia znalazła się w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Lista wykonawców wciąż się kształtuje. 

Ze strony Krzysztofa:
“Gospodarstwo agroturystyczne “GOZDAYÓWKA” znajduje się w leżącej w dolinie Bobru, otoczonej lasami niewielkiej wsi Wysoka w gminie Nowogród Bobrzański.
Z nieukrywanym żalem informujemy, że nie posiadamy kompletnego zestawu do gry w polo na słoniach, wielbłądach czy koniach.
Nasza chałupa to wyremontowana i zaadaptowana na cele mieszkalne stara szkoła z 1907 roku. Stoi ona w centrum ponadhektarowej, odizolowanej od wsi, ogrodzonej i zadrzewionej działki. Praktycznie cała działka (może poza budą dla Beli – owczarka podhalańskiego) jest do Waszej dyspozycji – można na niej na przykład:opalać się, palić ognisko i grillować, grać w siatkówkę, badmintona, piłkę nożną etc., medytować, wygłaszać orędzia do narodu, zbierać szczaw (jest go tam miejscami dużo), zbierać grzyby,
obserwować przelatujące ptaki, robić wszystko to, co nie stanowi bezpośredniego zagrożenia dla bezpieczeństwa gospodarzy, planety Ziemia i całej naszej Galaktyki.
Nasz pies i koty doskonale wiedzą, że nasi goście są nie tylko niejadalni, ale i nietykalni”.