Kwietniowe imprezy na dalekiej północy

Dziś (16 kwietnia) ostatnia okazja, by dołączyć do śpiewogrania w olsztyńskim pubie Sowa. Bezpośrednio po Spotkaniu Turystów Tramp muzykantujemy turystycznie i lirycznie! Przybywajcie, kto żyw, i weźcie ze sobą instrumenty oraz entuzjazm do śpiewania, słuchania lub kiwania się chociaż. Więcej na temat samego spotkania, które zacznie się o 19 TUTAJ. Wstęp wolny, zapraszamy!

20 kwietnia, czyli w najbliższą sobotę, o godzinie 18.oo w Bartoszycach przy ul. Ogrodowej 1a zostanie oficjalnie otwarta Piwnica Artystyczna. Wśród wielu zaproszonych gości wystąpią: Basia Raduszkiewicz, Stefan Brzozowski, Apolinary POlek, Robert Zapora oraz lokalni artyści. Piwnica Artystyczna to miejsce spotkań z dobrą muzyką, teatrem, kabaretem oraz z wystawami plastycznymi, fotografią, grafiką itp. czyli z twórczością na wysokim poziomie kulturalnym.

Z kolei 25 kwietnia o 17:00 zapraszamy na wernisaż wystawy malarstwa Jolanty Parol w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Pilniku k. Lidzbarka Warmińskiego. Wystąpią: Czyści jak Łza, Apolinary POlek oraz grupa taneczna Be Free.