Koncert w Siedmiu Ogrodach

Siedem Ogrodów, skąd niedaleko do Wałcza i Piły, to miejsce, gdzie można spędzić niezwykły weekend. Co tu dużo mówić – wystarczy odwiedzić witrynę – http://7ogrodow.pl. Ja szczególnie zapraszam na ostatnią sobotę września, kiedy to będę miał przyjemność gościć tam u rodziców mojego starego druha z czasów Krakowskich, Patryka, i jego przeuroczej małżonki. Obiecałem zagrać kilka dawno niesłyszanych piosenek, a także coś z Cohena i Kaczmarskiego. Ale tu nie tylko o koncert idzie – dla mnie to spotkanie po latach, na którego część Was zapraszamy. Po koncercie jeszcze długo będziemy zapewne siedzieć przy wymienionych przez Organizatorów specjałach i przy gitarze.

Na zakończenie lata, w ostatnią sobotę września zapraszamy na koncert. Zagra Apolinary Polek a.k.a. Paweł Oleszczuk – autor i wykonawca piosenek, bard młodego pokolenia.

Koncertuje na różnych scenach od 1999 r. Gra na gitarze akustycznej, harmonijkach ustnych i czasem na banjo. Jego repertuar to piosenki, w których odbija się przyroda, droga i to, co najgłębsze w człowieku. Gra swoje utwory solo lub z zespołem, akustycznie, dążąc do osiągnięcia pełni naturalnego brzmienia instrumentów i głosów. Żeby płynęło prosto z serc, człowieczych i drewnianych.

POlek wystąpi solo i zagra utwory własne oraz interpretacje z kręgu anglo-amerykańskiego folku, przede wszystkim Leonarda Cohena i Boba Dylana, a także piosenki Jacka Kaczmarskiego. Podczas koncertu usłyszą Państwo również utwory z jego najnowszej płyty “Cały kosmos”.

Zapraszamy na muzyczną ucztę.

27 września godz. 20
wstęp 10 zł

Podczas wieczoru oferujemy napoje i nasze specjały.