Co nowego?

Piszecie, że strona staje się nieaktualna. To fakt, miejsc, które można aktualizować, takich jak np. blog i aktualności, jest wiele. Być może też zbytnio się skupiam na profilu facebookowym, a za mało na witrynie. Szczerze jednak przyznam, że najbardziej lubię skupiać się na pisaniu piosenek oraz – gdy tylko odległość na to pozwala – próbach z moimi towarzyszami ze sceny, którymi obecnie są Patrycja Polek i Piotr Kajetan Matczuk. Więcej o tym, co gramy i co mamy nadzieję wkrótce nagrać, można poczytać w Ofercie.

Tymczasem odpowiadając na pytanie w tytule wpisu – nowe są zdjęcia z Monachium i z koncertu Kuźnia Talentów, na którym miałem zaszczyt i przyjemność zagrać jako gość specjalny. Można oglądać je w Galerii. Bardziej skoncentrowany na koncercie i wszystkich wykonawcach fotoreportaż opublikował Polonik Monachijski.

Ja tymczasem przygotowuję się do koncertów z Piotrem w Pabianicach i w Łodzi. A potem zagrzebuję się na zimę głęboko w śniegu w swoim Wygwizdowie i na dalsze trasy wyruszam dopiero wiosną. A wiosną już wiadomo, że zagramy w Krakowie, zapewne też na Śląsku i kto wie, gdzie jeszcze. Powstają nowe brzmienia, nowe piosenki… jest dobrze.

I żeby ciąg aktualizacji utrzymać, wkrótce na stronie nowy tekst piosenki, a później być może nagrania koncertowe.